2016raut Krosno 1
Nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie. I nie wiem czemu... A inne fotografie, z tej samej imprezy i tego samego aparatu już nie są tak pełne wyrazu. Czemu jedno zdjęcie przykuwa uwagę, a inne są banalne?

Przedstawiam krótką fotorelację z VII Rautu Dyplomatycznego, z dnia 24 września 2016 roku, podczas którego odbyła się aukcja prac plastycznych, w której dochód zasilił konto Stowarzyszenie "Czyń Dobro, Mimo Wszystko". Wielu znakomitych artystów podesłało tam swoje prace...
2016 raut Krosno 4
Wiele z tych obrazów jest autentycznie pięknych!

"
Pałac Polanka w Krośnie tonący w kwiatach i dopieszczony pod każdym względem. Wspaniała atmosfera. Goście - uczestnicy VII Rautu Dyplomatycznego czuli się, jakby znali to miejsce od zawsze. Serdeczność właścicieli i zaangażowanie personelu sprawiały, że spędzony tutaj czas, był prawdziwą odskocznią od schematów codzienności" - to fragment relacji p. Kamili Bogackiej, która od wielu lat spala się w pracy charytatywnej, dla niepełnosprawnych dzieci z różnych placówek opiekuńczych, m.in. z Rymanowa.
2016 raut Krosno 5
Razem z Gospodynią rautu prowadzimy aukcję kolejnego obrazu...

Pani Kamila ma z tej imprezy wiele pięknych i pełnych wigoru zdjęć, pełnych życia i ruchu. Ale znowu.... jedno zdjęcie mnie wręcz zachwyca. Kobieta-wicher uchwycona w chwili oddechu, odpoczynku i zadumy, może nawet zachwytu naszą muzyką. Wręcz czuje się bijący z tego zdjęcia spokój. Jak dobrze jest czasem odpocząć przy muzyce i pospacerowac w chmurach.
2016 raut Kamila Bogacka
Obyście umieli tak odpoczywać i obyśmy my mogli Was zachwycać! :-))

Sympatycznym krośnianom dziękujemy za miły wieczór, a Pani Kamili Bogackiej życzymy dużo, dużo sił do trudnej i bardzo potrzebnej pracy.

Paweł Orkisz, 7 października 2016
foto: archiwum Stowarzyszenia "Czyń dobro mimo wszystko"

Poprzedni artykuł
rok 2016, rok 2015, rok 2014, rok 2013,
rok 2012, rok 2011, rok 2010, rok 2009